Tuvojamies...

Lielais Notikums, pavisam drīz būs klāt. Pēc maniem aprēķiniem, kucēniem ir jāpiedzimst ap Ziemassvētkiem. Pieļauju pāris dienu nobīdi uz vienu vai otru pusi, bet tas jau nav īpaši būtiski, Ziemassvētku dāvaniņas mums būs tik un tā !!! Kas tad te mums sanāk....vēl kādu nedēļu jāpaciešas un mazie bumbulīši būs klāt :)

Vakar pie mums mājas vizītē bija vetārste Rita-apskatīja Tigruci, izklaušināja, izrunājāmies par gaidāmo dzemdību norisi. Mēs sekosim dakteres padomam-dzemdību laikā neuztrauksim Tigru ar svešu cilvēku klātbūtni, bet mēģināsim paši tikt galā. Rita mums sniedza tik izsmeļošas instrukcijas, ka tas nemaz nešķiet tik grūti :)) Protams, ja gadīsies kādi sarežģījumi, tad dakterīte būs klāt tūlīt pat:) Nu un vajadzības gadījumā mums ir sarunāti arī citi palīgi, ta ka, šim notikumam, šķiet, esam nodrošinājušies kārtīgi :)

Rīt mēģināšu saņemties un ielikt kādu Tigras bildi. Fotografējamies mēs gandrīz katru dienu, bet lielākoties rezultats ir vienāds-mūsu dāma caurām dienām graciozi snauduļo uz grīdas, vai savā dīvāniņā :))))

Write a comment

Comments: 1
  • #1

    Sintija (Monday, 22 December 2008 10:26)

    Man tāds prieks un priecīgs satraukums! Lai izdodas!!

free counters