Mazuļiem 5 dienas..

Šodien mums ir iemesls svinībām, kucēniem ir apaļa jubileja-5 dienas :))) un manam lielajam bērnam ir vārdadiena:) Ciemos sabrauca paši tuvākie cilvēciņi, un jaukā kompānijā mēs suminājām jubilārus.

Paši mazākie aug ļoti braši, ļoti labi pieņemas svarā un apveltīti ar MILZĪGU apetīti :)) Dažkārt Tigra pat aizmūk prom no migas, lai ļautu mazajiem mierīgi pagulēt un pati nedaudz atpūstos, jo, ja mamma ir tepat blakus, tad mazajiem vienīgā doma ir par tikšanu pie pupa :) Un pie pupa jau nevar mierīgi pagulēt, tur notiek nepārtraukta ņurdēšana un rūkšana. Dažreiz aiz labsajūtas, dažreiz aiz dusmām par to, ka kāds cenšas aizgrūst prom no ērtās vietiņas.

Mums jau ir izvirzījušies nepārprotami līderi-zilais puika un oranžā meitene! Puisis ir apveltīts ar neremdināmu apetīti, vislabprātāk viņš tusē pie pupa, un ja dažādu iemeslu dēļ tiek paņemts nost, tad skaļi izrāda savu neapmierinātību (ņurdot, rūcot un pat rejot!!) Zilais puisis ir arī vislielākais un vissmagākais no visiem kucēniem, šovakar svari rādīja jau 1070 gramus!!

Arī oranžā meitene daudz neatpaliek no sava brāļa, gan svara ziņā, gan attieksmē pret apkārtējiem :)

 

 

Write a comment

Comments: 0
free counters