Mazuļiem 9 dienas...

Uhhh, mūsu bēbīši jau ir lieli!!! Atkal un atkal es nobrīnos, cik ātri paskrien laiks, kopš dzimšanas mazuļu svars ir dubultojies, visi ir kārtīgi apvēlušies un paaugušies. Tie vairs nav mazi, kusli kucēniņi, nu jau redzams, ka katrs ir personība ar savām prasībām un vajadzībām.

Mazuļu ikdiena paiet mierīgi-ēdot, guļot un izklaidējot mūs:) Izrādās, ka vērot kucēnus ir krietni interesantāk, kā skatīties televizoru, vai lasīt grāmatu.

Gandrīz katru dienu pie mums viesojas raudzībnieki. Pagaidām tie ir radi un paši tuvākie draugi, bet drīz jau sāksim gaidīt ciemos arī citus (kad tas brīdis būs pienācis, apsolos izsūtīt individuālus uzaicinājumus :)))

Vēl aizvien mazuļi tiek svērti katru dienu, ne tikai, lai sekotu līdzi svaram, bet tā ir arī lieliska komunikācija. Šodien novēroju, ka kucēni jau atpazīst ne tikai savas mammas smaržu, bet arī manu un mana vīra smaržu. Teikšu godīgi...patīkami!

Vakar izveicām tik ekstremālu pasākumu kā nagu griešana. Mazuļiem nadziņi ir asi un, lai nesavainotu mammu, tie ir regulāri jāapīsina...kā Jums šķiet-tas bija viegls darbiņš??

Write a comment

Comments: 0
free counters