Uz mājām...

..nu šis  priecīga satraukuma pilnais brīdis ir klāt-kucēni dodas uz savām jaunajām mājām!!!!

Divi mēneši ir pagājuši nemanot, pa šo laiku mums ir bijuši tik daudz jauku notikumu un pārdzīvojumu:))

Šķiet, ka tas bija tik nesen, kad rokās turēju gludus, spīdīgus, vēl mazliet mitrus kunkulīšus, kuri nevarīgi pīkstēja un rāvās pie mammas pupa. Mēs kopīgi sagaidījām brīdi, kad kucēniem atvērās actiņas un austiņas, izšķīlās pirmie zobiņi, mēs priecājāmies par viņu pirmajiem grīļīgajiem solīšiem un spalgajiem rējieniem :)) Atceros, cik nedroši mazie izpētīja katru istabas stūrīti un ļoti nelabprāt pārkāpa istabas slieksnim, lai paietos nedaudz uz priekšu un iepazītu citas smaržas..Bet pavisam drīz nedrošība pagaisa, un kad visi kaktiņi mājā jau bija pārbaudīti, kucēni palēnām sāka iepazīt pagalmu. Sākumā viņi spēlējās tikai durvju priekšā, bet tad pamazītēm jau apguva visu plašo teritoriju. Šajā laikā mazulīši iepazina ne tikai apkārtni, bet arī dažādus cilvēkus. Mūs apmeklēja  daudz ciemiņu, un kucēniem bija lieliska iespēja pamazītēm iepazīties ar svešiniekiem.

Kucēnu ikdiena bija interesanta, pēc iespējas vairāk laika mēs centāmies pavadīt gan ar visiem kucēniem kopā, gan ar katru padarboties individuāli. Naktis mazie pavadīja mājā, bet pārējā laikā viņi dzīvojās gan iekšā, kopā ar mums, gan ārā pagalmā. 

Laiks gan ir ātri pagājis, kucēni no mammas ir samācījušies daudzas gudrības (un, protams, arī blēņas:)) un sastrādājuši daudz nedarbus. Bet galvenokārt, mazie ir snieguši daudz jauku brīžu ne tikai mums, bet arī mūsu radiņiem un tuvākajiem draugiem :))

Tagad  ir pienācis laiks  mums atvadīties un ļaut, lai mazie tibetieši saviem jaunajiem saimniekiem sagādā tikpat daudz prieka un mīlestības!!!!

 

 

Šajā nedēļas nogalē uz savām jaunajām mājām devās četri kucēni:  

 

 

Zaļā meitene-Addie Adiva
Zaļā meitene-Addie Adiva
Sarkanais puika-Apachi Atho
Sarkanais puika-Apachi Atho
Oranžā meitene-Amber Atina
Oranžā meitene-Amber Atina
Violetais puika-Aslan Abhay
Violetais puika-Aslan Abhay

Novēlu visiem suņukiem mīlošus saimniekus, bet saimniekiem-mīļus un klausīgus suņus!!!!

Write a comment

Comments: 0
free counters