2009. gads

----------------------

Džollis sniegā
Tigras kucēni

26.12.

Mums ir kucēni!!!

20. decembrī mūsu Tigriņai piedzima deviņi burvīgi mazulīši, pieci puiši un četras meitenes!  Kucēnu pirmā bilžu galerija jau top!

 

Papildināts 28.12.

"B " kucēni jau ir nedēļu veci!! Visi mazuļi ir ar lielisku apetīti un kopš dzimšanas jau gandrīz dubultojuši savu svaru. Tigriņa ir lieliska mama, gandrīz visu laiku pavada kucēnu migā aprūpēdama mazos. Viņai ir divas lieliskas palīdzes, mūsu meitas, Daniela un Elizabete. Cik labi, ka pašlaik skolā ir lielās Ziemassvētku brīvdienas, jo var pēc iespējas vairāk laika pavadīt kucēnu migā rotaļājoties ar mazajiem tibetiešiem. Kucēniem tā ir vienreizēja socializācija, jo jau no pirmajām dienām mazuļi pierod pie glāstiem un ņurcīšanas. Kas var būt jaukāks par to, ka kucentiņš saldi iemieg mazajās meiteņu rokās :)

Šobrīd vēl savus mīlošos saimniekus gaida  viena meitene un trīs puiši! Ja vēlaties kļūt par saimniekiem kādam no mazajiem tibetiešiem, sazinieties ar mums!!

Kucēnu pirmās nedēļas fotogalerija šeit...

24.12. 25.decembrī mūsu "A" metienam ir dzimšanas diena - 1 gadiņš!!! Viskarstākās bučas Tarai, Akirai, Amberlijai, Džollijai, Lerijam, Rūfijam un Nero!! Kā arī mīļi sveicieni viņu saimniekiem!!!

 

Visiem pārējiem JAUKUS SVĒTKUS!!!

Vairāk par mūsu kucēnu plāniem meklējiet šeit...

27.11. Mēs bieži saņemam neticības pilnus jautājumus, "...vai tiešām TM labi saprotas ar bērniem???"

Atbilde ir "JĀ"!!! Lai tam būtu arī vizuāli pierādījumi, izvaidojām jaunu  foto galeriju Suns un bērns...

Uz citiem jautājumiem par Tibetas mastifiem atbildes varat meklēt šeit...

8.11.

Jaunas bildes Lerija un Rūfija galerijās.

03.11. Brīvdienās mēs pieveicām īstu izstāžu maratonu. Divās dienās uzspējām piedalīties trijās izstādēs-2xStarptautiskā izstāde un Mastifu specializētā izstāde.

Starptautiskajās izstādēs abas dienas Džollis saņēma JCAC un BOO, līdz ar to noslēdzot Latvijas un Lietuvas Junioru čempionu!

Specializētajā izstādē Džollim "teicami", šajā izstādē piedalījās arī Lerijs, Rūfijs un Amberlija, viņiem atzīme "ļoti labi". 

Vairāk info par izstādēm un bildes meklējiet šeit... 

28.10. Mazliet novēloti jaunumi no izstāžu divdiennieka-Valmierā un Šauļos. Valmierā Džollītis tika pie sava pirmā JCAC, savukārt Šauļos kļuva par Labāko šķirnes junioru un Labāko šķirnes pārstāvi- BOB! URRRĀ  mūsu meitenei!!!

Tigra un Džollis

27.10. Mums ir jauna fotogalerija Mūsu suņi...

Papildinātas arī Tigras un Džoļļa personīgās galerijas.

14.10.

    Esam laimīgi atgriezušies no Slovākijas ar daudz iespaidiem un lieliskiem izstāžu rezultātiem!! Bratislavā mēs apmeklējām divas izstādes-Tibetas mastifu specializēto izstādi un Pasaules izstādi. Abās izstādēs eksperti bija stingri, tāpēc mūsu vienīgais mērķis bija labi sevi parādīt un tikt pie 'visaugstākās atzīmes-"teicami". Jāsaka, mēs sasniedzām pat vairāk kā cerējām!

    TM specializētajā izstādē pavisam bija pieteikti 76 suņi no dažādām valstīm. Džollītim šī bija pirmā izstāde junioru klasē, kā arī pirmā izstāde tik lielā konkurencē, tāpēc mēs esam neizsakāmi priecīgi par iegūto vērtējumu "teicami" un otro vietu junioru klasē!!!

    Pasaules izstādē konkurence bija vēl lielāka, kopā bija pieteikti 137 suņi. Junioru klasē piedalījās 13 kuces'. Eksperts bija ļoti stingrs, rūpīgi skatījās suņu kustības un anatomiju un rezultātā atzīmi teicami saņēma tikai 5 kuces, viņu starpā arī Džollītis, pārējām tika "ļoti labi". Lai mūsu prieks būtu vēl lielāks, eksperts piešķīra Džollim ceturto vietu klasē! Tik labus rezultātus mēs pat nebijām gaidījuši!

    Liels paldies visiem, kas turēja īkšķus par mums!!!

 

Bildes šeit...

Apšu bekas

29.09. Rudens ir klāt...mēs mazliet atpūšamies pēc saspringtās vasaras izstāžu sezonas un krājam spēkus nākamajiem pasākumiem.

Pavisam tuvos plānos mums ir Pasaules izstādes apmeklējums Bratislavā un pēc tam arī vairākas izstādes tepat Latvijā. Vēl plānojam Tigrai precību braucienu... bet sīkāk par to visu pēc kāda laiciņa. Pagaidām turpinam atpūsties un baudīt rudens jaukumus!!

21.09. Jaunas bildes-Nero...

17.09. 13. septembrī, Rīgā, notika Bokseru kluba rīkotā 2. grupas specializētā izstāde. Džollītim vērtējums "Ļoti perspektīvs" un veicināšanas balva, jeb PP. Šoreiz Labākā kucēna tituls tika puisim no Igaunijas, Džollītis 2. Labākais šķirnes kucēns!!

Tigrai vērtējums "ļoti labi".

 

Tigra un Džollis

7.09. 05.09. mēs ņēmām dalību Ventspils nacionālajā izstādē! Šķirni tiesāja ļoti stingra eksperte no Lietuvas, Nijole Zeniene. Visi mūsu suņi tika pie visaugstākajiem novērtējumiem: Tigra-teicami, Džollis, Lerijs un Nero-Ļoti perspektīvs. Par Labāko šķirnes kucēnu kļuva Nero!!!

Vislielākie apsveikumi viņa saimniekiem!!!!!

30.08. Lieliska atpūta ar bērniem un suņiem

Pirms pāris nedēļām mēs devāmies nelielā izbraucienā uz Pasaku mežu, Imulām, Talsu rajonā. Par šo lielisko vietu mums pastāstīja draugi, izklausījās ļoti vilinoši, tāpēc sagaidījām pirmās brīvdienas un visi kopā devāmies ceļā! Patiesi, tā ir vienreizēji jauka vieta, kur pavadīt laiku visai ģimenei. Pasaku mežā ir piedomāts pie tā, lai interesanti būtu gan gados jaunākiem apmeklētājiem, gan arī pieaugušajiem. Vis vis jaukākais šeit ir tas, ka ļoti laipni tika uzņemti arī suņi, pat mūsu lielās meitenes. Tā kā Imulu saimnieki sola aizvien jaunus pārsteigumus, tad noteikti zinu, ka vēl kādreiz paviesosimies šajā jaukajā vietā, to noteikti iesaku arī Jums. Par Pasaku meža atrakcijām varat izlasīt te http://www.imulas.lv/index.php?p=mezs

Pēc Imulām devāmies apskatīt vissmukākās lelles Latvijā, Sabiles leļļu dārzā. Bildes no brauciena...

25.08. Jaunas Amberlijas un Lerija bildes.

Tibetan mastiff Greip Ginger Cindi Cacer

13.08. Pāršķirstot ģimenes fotoalbumu, atradu dažas, sen aizmirstas, Tigras bildes. Bija iemesls atjaunot Tigras fotofaleriju...

Tibetan mastiff

1.08. Pildu savu solījumu, bildes no Mārupes izstādes "afterparty"...

25.07. Atkal jau izstāde, šoreiz Jaunmārupē! Izstādei tika pieteikti tikai četri suņi-visi no mūsu A metiena. Diemžēl Amberlija nevarēja ierasties, tā nu ringā startēja tikai trīs, Rūfijs, Lerijs un Džollī. Visi trīs tika pie vislabākajiem novērtējumiem ''ļoti perspektīvs". Lerijs mazliet apsteidza Rūfi un kļuva par labāko kucēnu puiku, pēcāk, salīdzinoties ar Džolli, piekāpās meitenei un kļuva par otru labāko šķirnes kucēnu. Džollītis ieņēma pirmā Labākā kucēna vietu. Mūsu bērni bija labi pastrādājuši un godam nopelnījuši nelielu balvu-kopīgu iztrakošanos netālajā pļaviņā. (Bildes no šī pasākuma būs mazliet vēlāk, jo šobrīd pēc garās dienas ir pārāk liels nogurums.) Pēc jaukā tusiņa kārtīgi atpūtāmiesun tad jau ar Džollīti bijām gatavas startēt kucēnu BIS. Šajā konkursā Džollis iekļuva labāko kucēnu desmitniekā!

Papildināts 26.07. Arī otrajā izstādes dienā  Džollim gāja ļoti labi. Diemžēl, šodien viņa bija vienīgais Tibetas mastifu pārstāvis, bet vienalga, mums ir liels prieks par Labākā kucēna titulu! Jo vairāk tāpēc, ka saņēmām vienreizēji labu aprakstu, un eksperta simpātijas!

 

Ar nelielu nokavēšanos varu paziņot vēlvienus fantastiskus izstāžu rezultātus-pagājušajās brīvdienās mēs ar Džolli un Tigru piedalījāmies izstādē Ukmerģē, Lietuvā. Džollītis atkal mūs iepriecināja ar labu aprakstu un Labākā kucēna vietu. Šoreiz gan vislielākie prieki mums ir par Tigru-viņa tika pie LT CAC+N, līdz ar to, mūs mīlule tagad ir LIETUVAS ČEMPIONS!!!

 

24.07. Mums ir jauna sadaļa-Izstāžu rezultātu, titulu skaidrojums...

13.07. Vēl viena, lieliska izstāžu diena! 11. jūlijā, Priekuļos notika nacionālā izstāde. Džollītis sevi parādīja no labākās puses un tika pie ļoti laba eksperta vērtējuma-Labākais kucēns! Vēlāk, neskatoties uz spēcīgo lietu, mēs piedalījāmies konkursā  "Izstādes labākis kucēns". Šoreiz, 14 kucēnu konkurencē, Džollītis atkal izcīnīja pirmo vietu!   

Pa vidu abiem konkursiem, mēs lietderīgi pavadījām brīvo laiku un apciemojām Bellu, jeb Kunzang An Archana.

Agelina Azzaria Ch Miracle "Dzollii"

29.06. 25. jūnijā A metiena kucēniem apritēja 6 mēneši, tagad viņi ir jau gana lieli, lai izstādēs startētu kucēnu klasē. Šo iespēju nebija ilgi jāgaida, 28. jūnijā, Ogrē notika nacionālā visu šķirņu suņu izstāde, tajā piedalījās arī pieci no mūsu kucēniem.

Rezultāti ir fantastiski! Visi kucēni saņēma vislabāko novērtējumu "ļoti perspektīvs" un tika pie lieliskiem aprakstiem. Ekspertei nudien bija grūti izvēlēties labāko kucēnu, jo visi ir vienlīdz jauki un forši. Tomēr izvēle ir jāizdara un tā par labāko šķirnes kucēnu tika atzīta Džollī!!! Spītējot karstumam mēs ar Džolli braši sagaidījām kucēnu BESTu. Mums par milzīgu prieku un pārsteigumu, 22 dažādu šķirņu kucēnu konkurencē, Džollis ieguva pirmo vietu!!! Urrā...un bučas mūsu meitenei par izturību!

Paldies visiem, kas mums juta līdzi un turēja īkšķus. Paldies arī visiem mūsu kucēnu saimniekiem par ieguldīto laiku un darbu, jūs esat vislabākie!

 

Pēc izstādes mēs devāmies apciemot Vitu, Jāni un foršo tibetpuiku Dra Minjen Barry. Suņuprāt, pēc garās dienas, tas bija tieši tas, kas vajadzīgs-Džollis ar Tigru varēja pēc sirds patikas izskrieties un izdauzīties ar Baruli...tik trakas rotaļas sen nebija redzētas...

Paldies Vitai un Jānim par viesmīlību, līdz nākamreizei ;)

22.06. Jauna foto galerija Džollī...

15.06.

Mums ir jaunas foto galerijas Tarai un Nero. Kā arī atjaunotas Akiras, Amberlijas, Lerija un Rūfija galerijas. Vairāk meklējiet kucēnu lapā...

14.06. Šodien mums bija plānots neliels pikniks ar mūsu kucēniem un viņu saimniekiem. Diemžēl, laikapstākļi nebija diez ko jauki, visu dienu lija stiprs lietus un tas atturēja daudzus tiktiesgribētājus. Tā nu mēs pavadījām dienu nelielā, bet ļoti jaukā kompānijā, ar Jāni, Beatrisi un aktīvo Akiru. Uzcepām gaļu, baudījām siltus dzērienus (tēju, kafiju) un mielojāmies ar Akiras saimnieku sagādāto ekskluzīvo kūku!! Par drūmo laiku mēs nepavisam nebijām sajūsmā, bet suņiem bija gluži vienalga un lietus netraucēja aktīvām rotaļām. Sākumā arī Tigra pievienojās meitu spēlēm, bet vēlāk atrada sausu vietiņu zem galda un notiekošajā noraudzījās no malas. Paldies Beatrisei un Jānim par jauko kompāniju!!
Bildēs šoreiz tikai slapji suņi...

Angelina Azzaria

18.05. Kucēnu pirmā izstāde!!!
17.maijā, Rīgā, notika mastifu specializētā izstāde! Arī mēs nepaslinkojām un piedalījāmies! Kucēni vēl ir pārāk mazi, lai sacenstos ar lielajiem suņiem, tādēļ viņiem ir atsevišķa-bebi klase. Kopā bija pieteikti 26 suņi, no kuriem 7 startēja bebi klasē. Konkurence bija spēcīga, tādēļ jo lielāks prieks par mūsu panākumiem!! Rezultāti un bildes šeit..
Vēlreiz paldies kucēnu saimniekiem un vislielākie apsveikumi ar lielisko debiju izstādē!!!!

10.05. Jauna foto galerija Nero..

29.04. Ir vairāk nekā skaidrs, ka pavasaris ir pašā plaukumā un arī līdz vasariņai ilgi vairs nav jāgaida. Šodienas karstais laiks to apliecināja. Ēnā termometra stabiņš rādīja krietni virs +20C, saulītē, protams bija vēl karstāk. Diemžēl, suņi nebūt nepriecājās tik ļoti kā es..Tigra visu dienu snauduļoja un bēga no saules, bet Džollītis spītējot karstumam uzticīgi piedalījās manās un bērnu aktivitātēs. Lai kaut nedaudz uzmundrinātu suņus, nolēmām aizbraukt līdz jūrai...mmm, mūsu meitenēm patika :)

Bildes šeit...

27.04. Šo sestdien, 25. aprīlī, mūsu kucēniem aprit  četri mēneši! Šim notikumam par godu, mēs rīkojām pasākumu- pirmo kucēnu tikšanos. Kā jau kārtīgā dzimšanas dienā pienākas, neiztikām arī bez viesiem-mūs apciemoja arī "zeltapuika" Radža un LASTBMŠAK kluba pārstāvji. Laikapstākļi mūs patiesi lutināja, spīdēja saulīte un ārā bija fantastiski silta pavasara diena.  Mazie tibetieši kārtīgi izskraidījās un izspēlējās, izrādījās kluba meitenēm un tika arī pie dzimšanas dienas tortes. Dienas gaitā tapa arī Neliela fotoreportāža... Pasākums bija fantastisks, ceru, ka šovasar būs izdevība uzrīkot vēl vismaz pāris tikpat lieliskas tikšanās.  Paldies kluba meitenēm par pretimnākšanu, Dinai par apciemojumu, un visiem mūsu kucēnu saimniekiem par lielisko dienu!!!!

20.04. Jauna foto galerija Amberlija...

30.03. Pagājušajā piektdienā mēs saņēmām ielūgumu uz raudzībām pie viena jauka tibetieša. Protams, šādu izdevību nevarēju laist garām, tādēļ abas ar Džollīti devāmies ciemos. Mazais Tibetas mastifs dzīvo tajā pašā ģimenē, kur mūsu Tigriņas māsa Šiva. Tā nu mēs apvienojām divas patīkamas lietas, apciemojām māsiņu un apraudzījām viņas jauno rotaļbiedru!! Iepazīstieties arī jūs, Radža, jeb Sengkhri Ema Kadrag!!!! Radža ir ļoti foršs „golden" puisis. Latvijā pagaidām ir maz šādas nokrāsas tibetiešu, tāpēc jo lielāks ir prieks, ka mūsu rindās ir šāds skaistulis. Novēlam puisim augt lielam un smukam un gūt lieliskus panākumus izstādēs!!!

22.03.  Vakar bija patiešām lieliska diena!! Rīgā norisinājās starptautiskā izstāde „Latvijas Uzvarētājs'09". Kopā bija pieteikti 11 Tibetas mastifi - pārstāvji gan no Latvijas, gan Igaunijas. Piedalījās arī mūsu kucēnu tētis Foo. Viņš kā vienmēr bija teicamā formā un pelnīti tika atzīts par labāko šķirnes pārstāvi!!! Prieks par Foo! Šeit ir dažas bildes no Tibetas mastifu ringa...
Mūsu kucēnu īpašniekiem šī bija lieliska izdevība iepazīties ar savu mīluļu tēti un viņa saimniekiem. Sirsnīgs paldies tiem, kuri atnāca!! Bija prieks arī redzēt citus sen neredzētus draugus un paziņas, kā arī viņu suņus!
Dienas turpinājums bija tikpat jauks. Pēc izstādes Foo kopā ar Pilli un visiem pārējiem atbrauca paciemoties pie mums, un, lūk, kā mums gāja...

 

Mums ir arī jaunas bildes: Akira, Lerijs un Rūfijs...

 

free counters