2010. gads

-----------------------

27.12.

Pirmajos Ziemassvētkos, 25.decembrī, A kucēni svinēja 2 gadu dzimšanas dienu! Apsveicam Akiru, Amberliju, Taru, Leri, Rūfi un Nero jubilejā!!! Un protams vismīļākie dzimšanas dienas sveicieni mūsu pašu jublārei-Džollim :)

Tigra & Grants

23.12. Papildinātas Tigras, Džollī un Granta fotogalerijas.

20.12. daudz laimes "B" metienam pirmajā dzimšanas dienā!!

Apsveicam Barru, Bali, Bronzu, Barsu, Doru, Bronko, Bruno, Bensonu un Brunneru jubilejā!! 

13.12. Jaukas ziņas no Liepājas! Tibetas mastifi cītīgi audzē savus ziemas kažokus un izstādēs startē aizvien smukāki!!

11.12. Liepājas nacionālajā izstādē Barra saņēma savu otro JCAC, ieguva pirmo vietu salīdzināšanā par labāko kuci un kļuva par Labāko pretējā dzimuma pārstāvi, jeb BOO!!!

Ķepas spiediens Barriņai par labo uzvedību un saimniekiem apsveikumi ar panākumiem!!!

Kā arī paldies Anetei par patīkamo kompāniju brauciena laikā!!!

Mazliet foto šeit...

1.12. Beidzot, ziema ir klāt!!! Jaunās, sniega bildes būs pavisam drīz, bet pagaidām aicinu jūs pakavēties atmiņās par saulaino vasaru. Papildinātas Akiras un B metiena kucēnu fotogalerijas ar dažām saulainām un citām, mazliet rudenīgām bildēm.

 

Arī izstāžu sezona turpinās ierastajos tempos-27.11.Barra piedalījās nacionālajā izstādē Sillamae, Igaunijā, un, 8 juniormeiteņu konkurencē ieguva vērtējumu "teicami"! Malacis Barriņa!!

23.11.

21.11. mūsu izstāžu komanda piedalījās Mastifu specializētajā izstādē Rīgā.

Mūsu sastāvs: Grants, Džollis, B metiena meitiņa Barra un divi B puikas Bensons un Bronco!

Izstādes rezultāti ir iepriecinoši-Grants noslēdza Latvijas Juniora Čempiona titulu un kļuva par otro labāko izstādes junioru!!

Visiem pārējiem ir teicami vērtējumi, un komplimenti no ekspertes!

No mūsu puses vēlreiz apsveikumi Bensonam ar otro vietu klasē! Bronco sveicam ar debiju junioru klasē un brašo startu ringā!! Un protams, sirsnīgi apsveikumi smukajai Barrai, ar spēcīgā konkurencē iegūto, otro vietu klasē!!!

Paldies jums visiem par jauko kompāniju visas dienas garumā!!! Jūs esat paši labākie!

Detalizēti rezultāti izstāžu lapā.

1.11. Lieliskas ziņas no izstādes "BALTIJAS UZVARĒTĀJS 2010"!

 

GRANTS: Baltijas Junioru uzvarētājs 2010!!

DŽOLLIS: starpklases uzvarētāja un noslēdza Latvijas čempiona un Slovēnijas čempiona titulus!!

BENSONS: otrais labākais suns junioru klasē!!

Prieks par mūsu komandas panākumiem!!

Apsveikumi Bensona īpašniekiem ar teicamo rezultātu!!!

Vairāk lasiet šeit...

Bonny Bo Barra, Benson Bon Mirracle

15.10.

Kas par nedēļas nogali!!! Divas dienas, divas valstis, divas izstādes...un lieliska kompānija!!! Mēs paguvām piedalīties 9. oktobrī-Limbažos, Latvijā un10. oktobrī Šauļos, Lietuvā!.

Izstāžu divdienniekam pieteicās Bensons un Barra, abi savas gaitas junioru klasē uzsāka spīdoši- ieguva vērtējumus "teicami" un abu valstu JCAC!!! Sirsnīgi sveicam lepnos saimniekus un novēlam tikpat un vēl spožākus startus nākamajos ringos!!! Un PALDIES par kolosālo kompāniju!!!

 

Papildināts 25.10. 16. oktobrī Barra piedalījās nacionālajā izstādē Rakverē, Igaunijā. Viņas atzīme visnotaļ laba-"teicami" un trešā vieta klasē! Malacis Barriņa!

Sīkākus rezultātus un dažas bildes meklējiet izstāžu sadaļā...

06.10.

Izstāžu ziņas no Slovēnijas...

Kopā ar Grantu un Džolli devāmies ceļā uz Slovēniju, kur notika starptautiskā izstāde "Eiropas uzvarētājs 2010" un Tibetas šķirņu specializētā izstāde.

Eiropas izstādē Grants ieguva vērtējumu "ļoti labi", toties Džollītis plūca laurus-viņas kontā augstākā atzīme "teicami", kā arī pirmā vieta klasē un Slovēnijas čempiona sertifikāts. Salīdzināšanā par labāko kuci, Džollis ieņēma godpilno trešo vietu! 

Tibetas šķirņu specializētajā izstādē bja Granta kārta svinēt uzvaru, "teicami", pirmā vieta junioru klasē, un tituli "Tibet dog Europe Junior Winner 2010", "AWA SKAR 2010". Džollim šoreiz "teicami" un otrā vieta klasē!

Liels paldies visiem īkšķu turētājiem! Mūsu sasniegumi ir tikai pateicoties jūsu atbalstam!!!

7.09.

Pēc vairāk kā mēnesi ilgas atpūtas no ringa, mēs atkal uzsākam savas izstāžu gaitas!!

Ventspils nu jau ir tradīcija- jau ceturto gadu rudens izstāžu sezonu atklājam tieši Ventpils kluba rīkotajā izstādē!!

Grantam šī ir otrā izstāde junioru klasē un rezultāti ir vairāk nekā lieliski-pirmais JCACs ceļā uz Latvijas Junioru Čempionu un Labākais šķirnes pārstāvis-BOB!!!

Bensons vēl pēdējo reizi pirms junioru klases iesildījās kucēnu ringā un, kā vienmēr, puiks ir nepārspējams-Kucēnu BOB!!! Apsveikumi Bensonam, Vitai un Jānim!!!!

Vairāk šeit..

02.08. "B" kucēnu salidojums

Tas bija viens no tiem kolosālajiem pasākumiem, kas vēl ilgi paliek atmiņā!!! Sestdien, 31. jūlijā, mēs aicinājām ciemos visus mūsu jaunākos bērnus-B kucēnus. Diemžēl, ir vasara, un jau iepriekš zinājām, ka sapulcināt visus visus mums diezvai izdosies. Tādēļ Bruno, Bronco un Barsu mēs gaidīsim ciemos kādu citu reizi. Bet neskatoties uz to, mūsu kompānija tomēr bija prāva-Tigra, Džollis un Grants uzstājās saimnieku lomā. Māsiņas bija čaklas un ieradās pilnā skaitā-Dora, Bronza, Bali, kā arī Barra ar savu mazo draudzeni Simbu. Meiteņu kompāniju izklaidēja brāļi Bensons un Brunners. Un vēl mūsu ģimenītei pievienojās vecākā māsa Akira, no A metiena. Kopā 11 suņi!!!

Mums bija neaprakstāms prieks redzēt visus bērnus, un pavadīt laiku kopā ar viņu saimniekiem! Paldies jums mīļie par jūsu rūpēm un mīlestību pret jauno Tibetas mastifu paaudzi!! Un paldies par to ka atradāt laiku pie mums paciemoties!! Jūs esat visvisvis labākie!!! Gadīsim ciemos atkal citu reizi!!!

Fotogaleriju ar milzum daudz bildēm meklējiet šeit...

26.07.

Mēs kolekcionējam kucēnu BOB un BOO :))) Viena nedēļas nogale, dubultā CAC izstāde Jaunmārupē un mūsu kontā 2xKucēnuBOB un 2xKucēnuBOO!!!! Sirsnīgi apsveikumi Grantam, Bensonam un Barrai ar lieliskajiem rezultātiem, vairāk skatīt šeit...

Apsveicam arī Bensona un Barras saimniekus, ar mīluļu sasniegumiem!! Paldies jums par piedalīšanos, apņēmību un novēlam turpināt tādā pašā garā!!!!

21.07.

Jaunumi no Ogres!!!

18.07. Ogrē notika Nacionālā visu šķirņu izstāde. Tibetas mastifus tiesāja eksperte no Latvijas, Inese Pablaka. No mūsējiem izstādē piedalījās Bensons un Barra. Abi saņēma lieliskus aprakstus, vērtējumu Ļoti perspektīvs kucēns un jaukus vārdus no ekspertes. Cīņā par šķirnes Labāko kucēnu uzvarēja Bensons, māsu Barru atstājot otrajā vietā. Mūsu viskarstākie apsveikumi abiem smukajiem bērniem un viņu saimniekiem!!!

Dažas bildes šeit...

22.06. Papildinātas fotogalerijas: Barss, Barra, Akira, Nero, Grants, Džollis, Tigra.

14.06.

Granta pirmās izstādes kucēnu klasē!

...un pirmie kucēnu BOB!!! 12. un 13. jūnijā mēs piedalījāmies LKF rīkotajā starptautiskajā izstādē Ozolniekos! Abas dienas tikām pie daudzsološiem aprakstiem, smukām rozetēm un Labākā kucēna titula!

Džollis Ozolniekos nepiedalījās, bet savā ziņā bija viens no izstādē vairāk skatītajiem suņiem, jo Džollīša fotogrāfija rotāja kataloga vāku!!! ( Vairāk šeit...)

Priecājamies par Grantu un fotogēnisko Džolli!!!!

 

31.05.

B kucēni sāk izstāžu gaitas!

23.05. četri no mūsu suņiem Džollis, Nero, Bronco un Bensons piedalījās L.A.S.T.B.M.Š.A. kluba rīkotajā izstādē "Mastifu diena", šķirni tiesāja eksperts no Serbijas Rade Dakič-Kiča.

Visi mūsējie tika pie novērtējuma "teicami" un "ļoti perspektīvs". Dienas zvaigzne pilnīgi noteikti bija Bronco, viņa kontā ir pirmais Baby BOB un uzvara konkursā "Izstādes labākais kucēns"- Baby BIS 1!!!! Šāds sniegums pirmajā izstādē ir vairāk nekā lielisks, apsveikumi Bronco saimniekiem un novēlam turpināt tādā pašā garā!!!

Arī Bensona debija ringā bija spīdoša, šoreiz viņš piekāpās brālim, un palika otrajā vietā, toties no eksperta saņēma lielisku aprakstu, un veicināšanas balvu (PP).

Lielais brālis Nero šajā izstādē atvēra savu LV čempiona kontu- pirmais CAC viņam ir kabatā, tad nu no mūsu puses vēlējums tikpat skaisti tikt pie abiem pārējiem, kā arī apsveikumi ar 2. vietu sacensībā par šķirnes labāko suni!!!

Arī Džollis neatpalika no pārējās ģimenes sasniegumiem -viņas kontā ir Labākā šķirnes kuce, BOO, un Kluba uzvarētāja sertifikāts!

Bildes no ringiem un ārpus-ringiem meklējiet izstāžu sadaļā....

 

Liels jo liels paldies, mūsu kucēnu saimniekiem par šo lielisko dienu, paldies par bērnu sasniegumiem...jūs esat vislabākie!!!!!!!!!

25.05.

Ar nelielu nokavēšanos izstāžu jaunumi no Igaunijas!

15. maijā ar Grantu piedalījāmies Igaunijas mastifu specializētajā izstādē. Konkurence bija vērā ņemama, pavisam šķirnē bija pieteikti 58 suņi, no tiem 11 mazuļu puikas. Šādā konkurencē mūsu saņemtais Ļoti perspektīvs, PP un 2 Labākais mazulis ir neticami labs sasniegums!!! Apsveikumi puikam Grantam!!!

17.05.

Atjaunotas mūsu kucēnu fotogalerijas! Jaunas bildes varat apskatīt Bensona, Bronco, Bruno, Bali, Doras, Bronzas un Amberlijas lapās!

 

28.04.

Šosvētdien Grantam bija nozīmīga diena-viņa pirmā izstāde!!!

Mēs piedalījāmies Latvijas Centrālā sanbernāru kluba rīkotajā 2. grupas izstādē. Grants uzvedās lieliski, labprāt iepazinās ar citiem izstādes dalībniekiem un apmeklētājiem, ringā mazliet izrādīja savu spītīgo tibetieša raksturu, bet beigās kļuva par šķirnes Labāko mazuli, un mazuļu jeb Baby BIS ieguva trešo vietu!!! Mīļi sveicieni Grantam ar viņa lielisko debiju, no visas sirds novēlam turpināt tādā pašā garā !!!

Arī Džollī daudz neatpalika-viņai kārtējais BOO!!!

Dažas bildes izstāžu sadaļā...

LKF rīkotajā konkursā "Latvijas gada labākais izstāžu suns"

 Džollītis ieguva otro vietu nominācijā  "2009 gada labākais izstāžu kucēns" !!!

Sirsnīgi sveicam mūsu mīļoto meiteni!!!

2.04. Iepazīstieties...mūsu jaunais ģimenes loceklis, mazais lāčuks...Netravati Gad Grant...

Liels jo liels paldies, Pillei un Tarmo, no Netravati audzētavas, par šo lielisko puisi!!!

Tibetas mastifa kucēni

30.03. Vēl ir pieejams tikai viens kucēns!!!

Savus saimniekus gaida  apburoša izstāžu meitene!!! Par Barru vairāk informācijas kucēnu lapā...

Kucēnu trešā mēneša fotogaleriju varat apskatīt šeit...

Papildinātas BrunneraBarsa un Barras galerijas. Arī Doras fotogalerijā ir pievienotas dažas bildes no jaunajām mājām.

22.03.

Pavasaris tuvojās. Kamēr pēdējie sniegi vēl nav nokusuši, papildināju Tigras un Džollī fotogalerijas ar sniegainām ziemas bildēm!

Tibetas mastifa kucēni

09.03. Pie mums ir kļuvis pavisam klusi un mierīgi...lielākā daļa kucēnu jau ir atraduši savas jaunās mājas un vislabākos saimniekus, daži vēl gaida! Vairāk par to pavisam drīz, bet pagaidām jūsu vērtējumam jaunas bildes! Dažas gan vairs nemaz nav jaunas- uzņemtas pirms pāris nedēļām, bet man ir tik mīļas, ka gribu parādīt arī jums: 2. mēneša fotogalerija... 

TM kucēns

23.02. Kucēnu jaunās galerijas esmu mazliet iekavējusi, tāpēc nokavēto atgūstu ar uzviju-daudz...tiešām daudz, jaunu bilžu, gan katrs atsevišķi gan visi kopā. Jūsu uzmanībai B kucēnu

7 un 8 nedēļas fotogalerija...

 Papildinātas arī katra kucēna personīgās galerijas, vairāk meklējiet kucēnu lapā.

22.02. Mūsu B kucēni aug griezdamies! No maziem kamolīšiem viņi veidojas par lieliem, nopietniem un ļoti skaistiem suņiem!! Mazie ar vienu kāju jau ir iekāpuši lielo suņu kārtā, visi ir dabūjuši pirmo poti, mikročipus un arī Mājas dzīvnieku pases! Kucēniem sestdien palika 2 mēneši un tūlīt tūlīt viņi būs gatavi doties uz savām jaunajām mājām. Daži savējās jau ir atraduši, daži vēl meklē savus vislabākos saimniekus!

Kamēr jaunā paaudze vēl draiskojas pa pagalmu, lielā māsa Džollī piedalās izstādēs.

Sestdien, 20. februārī, Valmieras kennelkluba rīkotajā izstādē, ļoti spēcīgā konkurencē, Džollītis izcīnīja Labākā Juniora titulu un kļuva par šķirnes labāko pārstāvi - BOB!!!

Svētdien, 21. februārī - 2. Labākā kuce!

Lielumlielas bučas Džollim par lieliskajiem rezultātiem!!!!

12.02. Papildinātas LERIJA... un RŪFIJA... galerijas.

03.02. Mums ir milzum daudz sniega bilžu un rotaļbilžu, un vēl daži portreti! Laipni lūdzu 6. nedēļas fotogalerijā...

28.01.

Papildināta Taras galerija...

Tibetas mastifa kucēni

25.01. Kucēnu 5. nedēļas fotogalerija ir gatava! Mazie suņabērni ir tik kustīgi un ņipri, ka visus daudzmaz glīti iedabūt kadrā ir ļooti grūti, tāpēc arī galerijā ir salīdzinoši maz bildes. Bet, lai šo kompensētu ir papildināti katra kucēna personīgie albūmi. Tos meklējiet kucēnu lapā...

20.01. Mūsu Foo un Tigras kucēniem jau ir 1 mēnesis!!!

Daudz  laimes mazajiem brīnumiņiem viņu pirmajā dzimšanas dienā!!!

 

Kucēni ir ņipri un enerģijas pilni. Viņi uzvedas, kā jau kārtīgiem, mēnesi veciem kucēniem pieklājas-daudz laika pavada spēlējoties viens ar otru kā arī ar Tigru un Džolli. Mazie grauž visu, kas pagadās ceļā, cītīgi ņammā mammas pienu un palaikam uzēd jau citu-lielo suņu ēdienu. Un galvenais, viņi aizvien vairāk priecājas par mūsu uzmanību! Tā kā, klāt ir aktīvais kucēnu socializācijas laiks, tad gaidam ciemos visus, kam ir gribēšana paspēlēties ar mazajiem tibetiešiem.

Mazs ieskats kucēnu ikdienas gaitās 4. nedēļas fotogalerijā... 

13.01. Jauna foto galerija Kucēnu trešā nedēļa...

Kā arī, sākam veidot katram kucēnam pa savai galerijai. Pagaidām katrā albūmā ir tikai pāris bildes, bet apsolamies drīzumā galerijas papildināt. Vairāk meklējiet kucēnu lapā... 

10.01. Izstāžu jomā Jaunais gads mums ir iesācies ar necerēti labiem panākumiem!!! Vakar piedalījāmies izstādē Tartu, Igaunijā. Spēcīgā konkurencē Džollī novinnēja junioru klasi un saņēma JCAC, Junioru BOO un 3. labākā kuce!!! Uhhh, mēs esam neaprakstāmi priecīgi par šiem rezultātiem! Igaunijā TM ir viena no plašāk pārstāvētajām šķirnēm, tāpēc, ir jo lielāks prieks par skaisto debiju kaimiņzemes izstādē! Ar šo Džollī kļūst par Igaunijas un arī Baltijas junioru čempionu!!

Foto šeit...

05.01. Kucēniem 2 nedēļas!! 

Kucēni centīgi mēģina apgūt jaunas prasmes, un jāsaka, viņiem tas izdodas vienreizēji labi!! Ja vēl pirms pāris dienām, lielākā daļa pārvietojās šļūkādami uz vēdera, tad jau šodien kucēni sper savus pirmos solīšus. Vēl jau tas viņiem sanāk nedroši un, no malas uz to skatīties ir diezgan smieklīgi, tomēr prieks par to mums ir neizsakāms!!!

Arī actiņas jau ir vaļā, tātad, pavisam drīz mazie jau sāks kārtīgi iepazīt apkārtni. Bet pagaidām, kamēr kucēni lielāko daļu sava laika pavada savā migā, jūsu vērtēšanai 2. nedēļas bilžu galerija...


Jaunumu arhīvs par  2009 gadu šeit...


free counters