2011. gads

Cik gan ātri skrien laiks! 25. decembrī mūsu A metiens svinēja savu trešo dzimšanas dienu! Māmiņa Tigra un māsa Džollis sūta sveicienu Akirai, Amberlijai, Tarai, Rūfim, Lerijam un Nero!

20.12. Daudz laimes dzimšanas dienā mūsu "B" bērniem!!!

Sūtam mīļas bučas Bronco, Barrai, Bali, Brunneram, Barsam, Bruno, Bensonam, Dorai un Bronzai, kā arī sveicienus viņu saimniekiem!!!

19.12. Sirsnīgi apsveikumi mūsu "bērniem" Barrai un Bensonam, kā arī viņu saimniekiem!!!Gada nogale abiem ir bijusi neticami veiksmīga!

Barra ir noslēgusi Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Baltijas Čempiona titulus!

Savukārt Bensons var lepoties ar Latvijas un Lietuvas Čempiona tituliem!

Bildes un vairāk informācijas izstāžu lapā...

 

4.11. Papildināti Barras...  Bensona... un Bronco... fotoalbūmi.

30.10. Turpinam ar izstāžu rezultātiem... Vakar Grants, Džollis un Bensons piedalījās Starptautiskajā izstādē Rīgā! Prieks par mūsu komandu, jo visi trīs tika pie teicamiem vērtējumiem. 

Bet vislielāko prieku un lepnumu mums sagādāja Grants, 15.oktobrī, Rakveres izstādē iegūstot BOB spēcīgā konkurencē un 1. vietu grupā!! Ar šo izstādi Grants noslēdza Igaunijas un Baltijas čempionu!!

No visas sirds sveicam Granta audzētāju Pilli ar "bērna" panākumiem!!!

 

13.10. Kopā ar rudens atnākšanu, mums ir aktīvi atsākušās izstāžu gaitas. Tikko mūsu izstāžu komanda pabija Valmierā un Šauļos, bet pēc divām dienām būsim jau Rakverē!

Visi rezultāti un dažas bildes, kā vienmēr, ir izstāžu lapā...bet īsumā- mūsu Grantiņš tikai divu dienu laikā ir ieguvis divu valstu čempiona titulus un tagad var lepni saukties par Latvijas un Lietuvas Čempionu!!! 

Apsveicam arī Barras un Bensona saimniekus ar mīluļu teicamajiem rezultātiem un iegūtajām vietām klasē!!

Un visbeidzot, paldies visiem mīļajiem draugiem par jauko kompāniju! Uz tikšanos!!

Sharnima Tibetas mastifi

3.10. Pirms 5 gadiem, atbildot uz jautājumu "Kādas šķirnes suns jums pieder?", nepietika pateikt tikai šķirnes nosaukumu, jo gandrīz vienmēr tas izsauca gūzmu jautājumu no sērijas "kas tas par zvēru un ko vinš ziemā ēd".

Bijām jau ieraduši, ka aiz vārdiem Tibetas mastifs, ir jāturpina, pieminot vismaz spilgtākās šķirnes raksturīpašības, pielietojumu un izskatu, jo daudzi par šādu šķirni vienkārši nebija dzirdējuši. 

 

Šodien situācija ir mainījusies. Tibetas mastifi pamazām kļūst pazīstami, lielākoties, pateicoties šķirnes entuziastiem Latvijā. Taču nevar noliegt, ka savu daļu popularitātes tibetieši ir ieguvuši arī pateicoties Ķīnas bagātniekiem, kas ar suņu palīdzību apliecina savu statusu sabiedrībā. 

 

Taču neskatoties uz savu, jau daļējo, atpazīstamību, tibetieši vēl aizvien ir apvīti ar leģendām un noslēpumiem. Lai tuvāk iepazīstinātu ar Tibetas mastifiem, un sniegtu atbildes uz jautājumiem, mēs esam nolēmuši atjaunot sadaļu "PAR ŠĶIRNI..."

Šobrīd tur varat atrast kopējo šķirnes aprakstu, kā arī atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem, bet drīzumā sadaļa tiks papildināta.

Ceram, ka varēsiet tur atrast gana daudz vērtīgu un noderīgu informāciju par Tibetas mastifiem!

28.09. Pēc vasaras pārtraukuma mūsu suņi atklāj izstāžu sezonu! 25. septembrī divas izstādes, Latvijā un Lietuvā!

Barras sasniegums mūs iepriecināja no visas sirds - no Paņevežiem, Lietuvas, viņa pārveda mājās LT CAC un BOB!!!

Apsveicam Barras saimniekus ar lielisko sezonas startu!


Kamēr Barra ar saimniekiem iekaro Lietuvu, tikmēr mēs ar Džolli un Grantu apmeklējām Mastifu specializēto izstādi tepat Latvijā. Grantam vērtējums "teicami", bet Džollis, neskatoties uz savu pliko vasaras ietērpu, ieguva otro vietu čempionu klasē un salīdzinoties ar kucēm ieņēma godpilno, trešo vietu!

8.07. Mums atkal ir pamatots iemesls lepoties! Ogres izstādē Bensons jau atkal kļuva par Labāko šķirnes pārstāvi-BOB!!! Apsveicu Vita!!

BRAVO Benson!

29.06. 18.06. Igaunijā, Pērnavas starptautiskajā izstādē, Bensons saņēma JCAC un noslēdza Igaunijas un arī BALTIJAS JUNIORU ČEMPIONA titulus!!

No sirds apsveicam Bensonu, Vitu un Jāni ar sasniegumiem!!!

13.06. Bensona pirmie panākumi pieaugušo kārtā!

Starptautiskajā izstādē, Rīgā, Bensons saņēma pirmo CACIB, BOB un Kvalifikāciju Cruft's 2012!

No sirds sveicam Vitu un Jāni ar puikas uzvaru!

27.05. Ar jaunām bildēm papildinātas Džollī... un Granta... galerijas,

kā arī jaunumi Izstāžu lapā...

20.05. Pavasarī ir darba pilnas rokas, tāpēc jaunumu papildināšanai mājaslapā praktiski neatliek laika. Nolēmu laboties un īsi pastāstīt par galveno.

Aprīļa pēdējā dienā mūsu izstāžu komanda piedalījās Igaunijas mastifu kluba rīkotajā specializētajā izstādē. Kā vienmēr, mums izstāde bija īsts piedzīvojums! Konkurence bija vērā ņemama, katalogā bija reģistrēti 47 Tibetas mastifi. Tāpēc ir jo lielāks prieks par mūsējo fantastiskajiem rezultātiem. No četriem igauņu CACiem trīs mēs ieguvām savā īpašumā un mājup braucām jau ar trīs Igaunijas čempioniem!!!!! Grants ar Barru saņēma katrs savu JCAC, bet Džollis CAC. Grantam izstāde bija pavisam veiksmīga, jo bez sertifikāta viņš izcīnija arī Junioru BOO BIS 2. vietu!!! 

Nākamā labā ziņa mūs iepriecināja tieši pēc nedēļas, laimīgajā skaitlī 7! 7. maijā Barra piedalījās Talsu kinoloģiskā kluba rīkotajā izstādē un saņēma 3. LV JCACu un BOB!!! Līdz ar to Barra noslēdza Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Baltijas Junioru Čempionu titulus!!!! Barrai buča, bet jaunā čempiona saimniekiem-Anetei un Armandam vislielākie apsveikumi!

Apskatīt Igaunijas izstādes fotogaleriju un pārējos izstāžu jaunumus var, kā vienmēr

IZSTĀŽU LAPĀ...

 

Pie viena padalīšos ar vēl vienu labu ziņu-beidzot mums ir pašiem sava, FCI reģistrēta, Tibetas mastifu audzētava SHARNIMA. Uz šo mērķi mēs gājām jau krietni ilgu laiku. Lai reģistrētu audzētavu, bija jāizpilda vairākus LKF noteikumus. Jānokārto kinologa kursi (to paveicu jau 2008. gadā) un veiksmīgi jāizaudzē divi metieni! Kad tas tika paveikts, atlika vien nokārtot formalitātes. Kopš šā brīža visiem mūsu audzētavā dzimušajiem kucēniem būs viens uzvārds-Sharnima. Bet A un B metieniem nav pamata satrukumam, lai arī jūsu vārdiem audzētavas nosaukums netika pievienots, vienalga, jūs vienmēr būsiet neatņemama daļa no mūsu ģimenes!!!

 

Angelina Azzaria Ch Miracle

18.04. Lieliski jaunumi no Mastifu specializētās izstādes!

Grants sīvā juniorpuiku kokurencē ieguva pirmo vietu, Labākā Juniora titulu un vēlāk kļuva par otro izstādes labāko Junioru-JUNIOR BIS 2!!!

Arī Džollītis izstādījās lieliski, viņa iekaroja ekspertes simpātijas un kļuva par Tibetas mastifu Labāko pretējā dzimuma pārstāvi! 

Izstādē piedalījās arī mūsu B meitiņa Barra. Viņa šoreiz nebija ekspertes gaumē, bet tas nemazina mūsu prieku par Barras lielisko temperamentu un teicamo uzvedību ringā! 

Bildes un detalizēta informācija kā vienmēr-izstāžu lapā...

Netravati Gad Grant

05.04. Kamēr slapjais un dubļainais pavasaris vēl rit pilnā sparā, suņi dzīvo atmiņās par sniegoto ziemu. Arī es atcerējos par kādu skaistu pastaigu gar Lielupes krastiem ar mūsu B meitiņu Doru. Dažas bildes no pastaigas šeit...

2.03.Jaunas bildes Granta fotogalerijā...

23.02. Izstāžu sadaļa papildināta ar svaigākajiem rezultātiem!!! Skatiet šeit...

31.01. Izstāžu ziņas no Saldus: Bensons saņēma savu pēdējo JCAC un noslēdz titulu Latvijas un Lietuvas junioru čempions!!! Apsveicam Vitu un Jāni ar titulēto puisi!!

Džollis ieguva BOB un vēlāk startēja grupas konkursā, kurā, vairāk kā no divdesmit suņiem, ieguva ceturto vietu, BIG-4!!! Malacis Džollītis!!!

Vairāk šeit...

26.01.

Gads mums ir sācies ar  lieliskiem izstāžu panākumiem!! 22.01. Daugavpilī, visu šķirņu izstādē Džollis nopelnīja savu kārtējo BOB (Labākais šķirnes pārstāvis) un Bensons godam izcīnīja pirmo BOO (Labākais pretējā dzimuma pārstāvis)!!! Apsveicam Vitu un Jāni ar Bensona sasniegumu!!!

Pēc pusotra gada pārtraukuma, izstāžu ringā izgāja arī Tigra. Šoreiz kopā ar Elizabeti viņa piedalījās konkursā "Bērns un suns", un abas ieguva godpilno 1 vietu!!!

Paldies visiem draugiem par kolosālo kompāniju Daugavpilī, jo īpaši Anetei par jauko braucienu!!

Foto izstāžu sadaļā...

 

Jaunumu arhīvs:

    par 2010. gadu šeit...    

  par 2009. gadu šeit...

_______________________________________________


free counters