2012. gads

Sharnima Christmas  card

Ja brīnumam tic, tas piepildās;
Ja brīnumu gaida, tas atnāk.
Ja brīnumā dalās, tas sagādā prieku!

 

Gaišus, baltus un brīnumiem pilnus Ziemassvētkus!!!

25.12. Pirms četriem gadiem,  Pirmajos Ziemassvētkos, mēs saņēmām vienu no skaistākajām dāvanām dzīvē! Patiesībā nevis vienu, bet gan veselas septiņas ņipras un kustīgas "dāvaniņas"! Mūsu pirmos un neatkārtojamos brīnumkucēnus! 

Sveicam Dzimšanas dienā A metienu!!!

20.12.  Decembris audzētavā ir svētku laiks!

Sveicam mūsu B metienu 3. dzimšanas dienā!!! 

Tigriņa... mūsu pirmais Tibetas mastifs. Suns, kuram pateicoties, mēs iepazinām un iemīlējām šo brīnišķīgo šķirni! Viņa ir viss, ko vien no suņa var vēlēties, lielisks sargs, draugs un kompanjons, kā arī mīļa mamma!

Pirms nepilniem sešiem gadiem, ienākot ģimenē, viņa pilnībā izmainīja mūsu dzīvi un šobrīd vairs nespējam iedomāties savu ikdienu bez Tigriņas un pārējiem mūsu suņiem!

Tigra, daudz laimes Dzimšanas dienā!

Laiks skrien tik ātri! Šķiet, pavisam nesen mūsu tibetiešu baram pievienojās  pūkainais lāčuks Grants! Nu  jau ir apritējuši trīs gadi, mazais lāčuks ir izaudzis par lielu, sirsnības un mīļuma pilnu, suni!  Daudz laimes dzimšanas dienā, puisīt!!  

20.10. Papildināta sadaļas Mūsu ikdiena fotogrāfijās...  Izstāžu jaunumi...  kā arī Kucēnu plāni...

01.10. SEPTEMBRA IZSTĀŽU JAUNUMI...

Pēc ilga pārtraukuma mūsu Grants atkal startē izstādē! Priecājamies par  viņa rezultātu-LABĀKAIS SUNS2!

Prieku dara arī Bensona rezultāti-LABĀKAIS SUNS3! Apsveicam īpašnieci Vitu!

Tibetas mastifs

11.09. Lepojamies ar B metiena puiku Bensonu...! FCI II grupas izstādē viņš kļuva par LABĀKO ŠĶIRNES PĀRSTĀVI! Apsveicam saimnieci Vitu ar panākumiem!!!

Tibetas mastifs

7.08. Izstāžu jaunumi...

Pēc ilgāka pārtraukuma Bensons atkal piedalās izstādē! Pērnavas starptautiskajā izstādē, startējot atklātajā klasē viņš iegūst vērtējumu teicami un trešo vietu salīdzināšanā par Labāko suni! 

07.08. Papildinātas galerijas: Džollis...  Tigra...  Grants...  Barra...   Bensons... 

DORA ar savu labāko draugu...kaķi... (paldies Dmitrijam par bildēm!)

10.06. Neticami! Mūsu mīļotais Džollis ir Pasaules uzvarētājs 2012!!!

19.-20. maijā mēs piedalījāmies divās izstādēs Zalcburgā, Austrijā. Abas dienas Džollis izcīnīja uzvaru savā klasē un uzvarēja visas pieaugušās kuces kļūstot par World Club Winner 2012 un Pasaules uzvarētāju 2012!

Mēs ar Džollīti sakām lielu PALDIES visiem draugiem un līdzjutējiem, kuri atbalstīja un juta mums līdzi Zalcburgā, gan arī tiem, kuri turēja īkšķus tepat mājās, Latvijā! Bez jums mēs to nebūtu paveikuši!!!

Mūsu pavasara/vasaras izstāžu maratona noslēgumā mēs paviesojāmies arī Baltkrievijā un Krievijā, rezultātā, Džoļļa īpašumā tagad ir arī Baltkrievijas un Krievijas čempiona tituli!

Sirsnīgs paldies Ilzei, Artim un Kesari par atbalstu un kompāniju visos braucienos! Labākus par jums nevar vēlēties! 

Vairāk izstāžu rezultāti šeit...

Fotogalerija Austrijas mirkļi šeit...

30.04. Mūsu lieliskais Džollis ir ticis pie jauniem izstāžu sasniegumiem!

14. aprīlī Džollis piedalījās starptautiskajā izstādē Tallinā un spēcīgā konkurencē izcīnīja Labākās kuces titulu, CACIB un BOO! Līdz ar to Džollītis kļūst par pirmo Tibetas mastifu Latvijā, kuram ir piešķirts tituls INTERČEMPIONS!!!

Taču pie tā mēs neapstājāmies! 21.aprīlī, lieliskā kompānijā devāmies uz Čehiju, lai piedalītos Čehijas Tibetas mastifu kluba rīkotajā izstādē. Sīvā konkurencē Džollis uzvarēja čempionu klasi un vēlāk vinnēja cīņā par labākās kuces titulu. Ar šo mūsu dārgā meitene kļūst par KTD Kluba Uzvarētāju un ČEHIJAS ČEMPIONU!!!

Aprīļa izstāžu maratonu  mēs noslēdzām spīdoši! 28. aprīlī mūsu kluba rīkotajā Mastifu specializētajā izstādē Džollis ieguva

BOB un BIS - 3! 

vairāk šeit...

20.03. 17. martā mēs ar Džolli piedalījāmies LKF organizētajā Starptautiskajā izstādē "Latvijas uzvarētājs 2012".  Džollis saņēma savu trešo CACIB un ieguva titulu "Latvijas uzvarētājs 2012"!

Tibetan mastiff Angelina Azzaria Ch Miracle

14.03.  Atjaunotas Doras... un Taras...  fotogalerijas.

06.03. Jaunas bildes Džoļļa...    Granta...   un Tigras...    galerijās.

13.02. Sestdien mēs piedalījāmies nelielā "ģimenes" pasākumā. Mīļš paldies Vitai par noorganizēšanu un laipno uzņemšanu! Paldies Anetei un Ausmai par lielisko kompāniju visas dienas garumā! Gan suņiem, gan saimniekiem šī bija fantastiska diena! Vairāk par to, kā mums gāja, lasiet šeit...

21.01. Izstāžu ziņas no Tartu...

Pievienotas jaunas Bensona bildes...

Jaunais gads mums ir sācies ar skumjām ziņām... 2. janvārī, Ogrē, Bruno cieta satiksmes negadījumā...

Izsakām visdziļāko līdzjūtību Bruno ģimenei...

Jaunumu arhīvs:

***2011. gads***

 

***2010. gads***

 

***2009. gads***

_____________________________________________

free counters