2013. gads

------------------

6. Decembris: pievienotas jaunas bildes mūsu A metiena meitenes, Akiras, galerijā...

20.oktobris: Atjaunots: Izstāžu jaunumi...

18.09.  Mazules Padmes veiksmīgā debija izstāžu ringā...
 7.-8. septembrī braucām atpūsties uz brīnišķīgo piejūras pilsētu Ventspili un atpūtu apvienot ar dalību Ventspils kluba izstādē. Izstādē piedalījāmies ar domu socializēt mazuli Padmi, bet rezultātā ieguvām negaidītus panākumus. Savā pirmajā izstādē Padmīte iegūst PUPPY BEST IN SHOW 4. vietu!!
Malacis meitene!!!   

3. septembris

Šovasar nevarējām sūdzēties par garlaicību, un sapringtā ritma dēļ mājaslapa ir mazliet atstāta novārtā. Centīsimies laboties! Pirmais darbiņš jau ir veikts, suņu ikdienas sīkumiņus un mūsu mazi pūkainos jaunumus varat apskatīt sadaļā:

Mūsu dzīve fotogrāfijās...

8. jūnijs Beidzot! Mūsu mīlulei Padmei ir sava fotogalerija! Laipni lūdzam...

Aprīlis 2013  Mūsu zvaigzne atkal mirdz!

Starptautiskajā izstādē Rīgā... Džollī... izcīnīja titulu Latvijas Uzvarētājs 2013, pie viena iegūstot savu 8 CACIBu un 13 BOO! Viņas panākumu sarakstā šis ir jau trešais Latvijas Uzvarētāja tituls!
Džollī, mēs ar tevi ļoti lepojamies!!!

Princess Padme, laipni lūgta mājās!
Mūsu  audzētavai ir jauns papildinājums-apburoša, enerģiska un rotaļīga kucēnmeitene Padme! Paldies par šo saulstariņu Angelai un Ivaram no  audzētavas Chenporewa!

  19. marts:   Atjaunots:  jaunas bildes fotogalerijā Džollī...

 

3. marts:   Atjaunots Mūsu ikdiena fotogrāfijās...

Fotogalerijas: Grants..., Tigra...

Janvāris 2013

Izvērtēt  paveikto, pierasts gada beigās. Mēs toties nolēmām rīkoties savādāk, un sākt Jauno gadu  uz pozitīvas nots, atskatoties uz iepriekšējā gada sasniegumiem! Neapšaubāmi, vislielāko prieku un pamatotu iemeslu būt lepniem, mums ir sagādājusi lieliskā Džollī! Iegūstot prestižo titulu PASAULES UZVARĒTĀJS, un kļūstot par Latvijā pirmo INTERČEMPIONU Tibetas mastifu vidū, viņa mums ir sagādājusi daudz neaizmirstamus mirkļus! Savu ieguvumu sarakstam pievienojot vēl triju valstu Čempionu titulus, Latvijas un Tallinas Uzvarētāju, kā arī BIS-3, viņa ir kļuvusi par mūsu Zvaigžņu meiteni, padarot 2012. gadu par vienu no veiksmīgākajiem mūsu darbībā! Paldies Tev par to Džollī!!!

 

Atjaunots Mūsu ikdiena fotogrāfijās...

Fotogalerijas: Grants..., Tigra...

Arhīvi

Uzklikšķiniet uz zemāk esošajiem linkiem, lai redzētu iepriekšējo gadu Jaunumu arhīvus

    2012 gads...     2011 gads...     2010 gads...     2009 gads...

free counters