Valmieras Veterānu Uzvarētājs 2016

Latvijas & Lietuvas & Igaunijas &  Baltijas Veterānu Čempions

Latvijas & Lietuvas Čempions, Latvijas Jaunais Čempions

BEST IN SHOW VETRAN

Tibet Dog Estonia 2015- Gjelmo Gen 

GREIP GINGER CINDI CACER "Tigra"

Vienmēr mierīga, ieturēta, ar labām manierēm un angļu lēdijas cienīgu atturību, tāda ir mūsu Tigra. Viņa necieš, ja mīkstais kažoks kļūst slapjš, tādēļ no lietus slēpjas būdā, bet mazgāšanos pacieš kā zobu sāpes. Arī peļķēs Tigra nekad nekāps, tad jau labāk apies līkumu, nevis smērēs kājas dubļos.  

Viņā ir kaut kas ļoti īpašs, mazliet maģisks...Tigra saprot cilvēku valodu un prot lasīt mūsu domas... un vēl, viņai piemīt TĀDS acu skatiens...ja vien pati vēlas, Tigra prot paskatīties tā, ka to ilgi nevar aizmirst! Mūsu B metiena meitiņas Doras saimnieks reiz teica: "...šajās acīs ir visas pasaules skumjas..."

Tigra ir mūsu pirmais Tibetas mastifs. Viņa ir ļoti draudzīga un sabiedriska. Visi mūsu radi un draugi tiek laipni sagaidīti, taču pret nepazīstamiem cilvēkiem Tigra ir ļoti atturīga un nevienam svešiniekam bez mūsu ziņas pagalmā ienākt neļauj. Viņa nekad lieki nerej, ja dzirdam Tigras rējienus, tad ir skaidrs, ka notiek kas neierasts, ja reiz mūsu Dāma ir pievērsusi tam savu uzmanību. 

Tigrucis ir lielisks kompanjons. Viņai patīk viss jaunais un aizraujošais, Tigra dievina automašīnu un vienmēr ir gatava braukt mums līdzi, lai arī kur mēs dotos! 

Tigra ir pirmais, Latvijā dzīvojošais Tibetas mastifs, kurš ir ieguvis titulus LATVIJAS JAUNAIS ČEMPIONS un LATVIJAS ČEMPIONS, kā arī LATVIJAS,  LIETUVAS, IGAUNIJAS un BALTIJAS VETERĀNU ČEMPIONS!

 

Dzimšanas datums: 13.12.2006

Dzimums: Kuce

Displāzijas pārbaudes: HD:AA ED:00

Augums: 64cm

Audzētāja: I. Baumerta, audzētava GREIP GINGER, Latvija

Metieni: A metiens, B metiens

 

*****

TIGRAS CILTSRAKSTI:

RUSTUM OF SARAS  IND CH  HIMALAYA'S TANGO AT SARAS HIMALAYA'S LOKESHVARA
HIMALAYA'S ISIS
IND CH  MALANIE OF SARAS STALLION
CH FAHRENHEIT OF SARAS
BIRMA-SU SARBINOWSKA SADYBA  PL CH GHIANG-RI ZANGAO INT CH & CH CARMERO ZANGAO
CH FANCY v. ALTNAHARRA
KESSI-SU Z BARTOSZOWEJ ZAGRODY ERIK ALATNA CS
FREJA ALATNA CS
free counters